Team

Söker du en expert?

Du är mer än välkommen att ta kontakt med någon av våra medarbetare.

Marcus Lagercrantz

Grundare och VD

marcus@gaveliuspr.com

+46 (0) 76 139 01 97

Axel Björlin

Grafisk formgivare

axel@gaveliuspr.com

Per Keussen

Webbdesigner

per@gaveliuspr.com

Aria Kalantari

Expert på sociala medier

aria@gaveliuspr.com

William Struik

Försäljningsansvarig

william@gaveliuspr.com

Martin Hammar

Skribent och pressansvarig

martin@gaveliuspr.com

Stäng meny